Sponsorowanie

OFERTA DLA SPONSORÓW I WYSTAWCÓW

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Rehabilitacja w XXI wieku” organizowanej przez Wydział Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie mamy zaszczyt zaprosić Państwa Firmę do udziału w konferencji w charakterze Sponsora.
Konferencja odbędzie się w dniach 23–25 lutego 2012 r. na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Tematem przewodnim konferencji jest „Rehabilitacja w XXI wieku”.
W programie naukowym konferencji położono nacisk na problematykę dotyczącą najnowszych metod stosowanych w diagnostyce i leczeniu usprawniającym. Do wygłoszenia wykładów zaprosiliśmy wybitnych specjalistów z Polski i zagranicy. Obradom towarzyszyć będą warsztaty terapeutyczne.
Do udziału w konferencji zapraszamy firmy kreujące rynek usług związanych z rehabilitacją i szeroko rozumianą  opieką zdrowotną. Podczas konferencji odbywać się będzie wystawa firm – producentów i dystrybutorów sprzętu do fizjoterapii i rehabilitacji, sprzętu ortopedycznego, firm farmaceutycznych, oraz innych podmiotów związanych z branżą usług medycznych.

Dziekan Wydziału Rehabilitacji Ruchowej
Dr hab. prof. nadzw. Anna Marchewka

Główne rodzaje sponsoringu
Komitet Organizacyjny przewiduje następujące typy sponsoringu:

• Główny sponsor                          - koszt   >20 000 zł
  • Sponsor                                      - koszt   >10 000 zł

Oferta sponsoringu konferencji

Zakres świadczeń

Typ sponsoringu

Główny Sponsor

Sponsor

Ustne podziękowanie podczas ceremonii otwarcia i zamknięcia konferencji

TAK

Powierzchnia wystawowa wliczona w koszt sponsoringu

30 m2

15 m2

Priorytet w wyborze miejsca wystawowego

-

Reklama wielkoformatowa firmy (baner,maks.2m2)  wywieszona na głównej sali konferencji  (aula)

Wystąpienie na sesji konferencji *

10 min

-

Logo firmy i link do strony www. umieszczone na stronie internetowej konferencji

TAK

Materiały reklamowe firmy, formatu nie większego niż A4, umieszczone w torbie każdego uczestnika konferencji

TAK

Logo firmy  umieszczone w programie  konferencji

TAK

Darmowy wstęp na obrady i uroczysty bankiet, komplet materiałów konferencyjnych

3 osoby

2 osoby

Warsztaty firmowe w trakcie trwania konferencji

-

Reklama (baner), logo firmy (wraz z oświadczeniem upoważniającym do jego wykorzystana), materiały reklamowe  muszą zostać dostarczone przez zainteresowaną  firmę.

*Koszty zakwaterowania wykładowców i ewentualnego honorarium nie są objęte pakietem sponsorskim

Oferta dla wystawców

• Stoisko wystawiennicze 450zł/m2 (nie mniej niż 4m2)

Organizator przydziela miejsca wystawowe wg kolejności zgłoszeń, z wyjątkiem Sponsorów, którzy mają prawo do wyboru miejsca