Szanowni Państwo!

 W imieniu Komitetu Organizacyjnego Jubileuszowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Nowe wyzwania w fizjoterapii, terapii zajęciowej i kosmetologii” organizowanej z okazji 15‑lecia istnienia Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie mamy zaszczyt zaprosić Państwa Firmę do udziału w konferencji w charakterze Sponsora lub Wystawcy. Konferencja odbędzie się w dniach 20–22 kwietnia 2017 roku na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Konferencja połączona będzie z obchodami 50-lecia Studenckiego Koła Naukowego Rehabilitacji Ruchowej „Szansa”. Celem konferencji będzie przedstawienie aktualnych badań oraz wymiana poglądów i doświadczeń z zakresu fizjoterapii, terapii zajęciowej i kosmetologii ‑ kierunków prowadzonych przez nasz Wydział. Podczas Konferencji przewidziane są warsztaty szkoleniowe oraz część wystawowa firm.

 

Z wyrazami szacunku

w imieniu Komitetu Organizacyjnego

 /-/

Dr med. Jacek Głodzik

 

 

OFERTA DLA WYSTAWCÓW

 Stoisko wystawiennicze i umieszczenie logo firmy z linkiem do witryny www na stronie internetowej konferencji - 1200 zł (stoisko o powierzchni  4 m2  wydzielone ściankami działowymi, 1 punkt oświetleniowy, doprowadzona energia elektryczna, możliwość dodatkowego doposażenia stoiska). Organizator przydziela miejsca wystawowe wg kolejności zgłoszeń. Logo  firmy wraz z oświadczeniem upoważniającym do jego wykorzystana na stronie konferencji dostarcza zainteresowana  firma. 

Umieszczenie reklamy w materiałach konferencyjnych w teczce każdego uczestnika konferencji   700 zł. Zainteresowana firma dostarcza organizatorowi materiały formatu nie większego niż A4 we wskazanym terminie.

Wynajem sali na warsztaty firmowe - 1000 zł za 1 godz.

 

Kontakt: Piotr Słomiński, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,   tel.: +48 12 683 12 64